Ons team

Daan Bultje
Directeur

T: 050 800 32 66
E: daan.bultje@hannn.eu

Daniëlle Bekkering
Programmamanager Gezonde Beweging

T: 050 800 32 66
E: danielle.bekkering@hannn.eu

Allette Snijder
Projectcoördinator
Vitaal & Vaardig

T: 050 800 32 66
E: allette.snijder@hannn.eu
 

Nick Cramer
Projectcoördinator
Food & Health

T: 050 800 32 66
E: nick.cramer@hannn.eu

Lieke 't Hart
Coördinator PR-communicatie

T: 050 800 32 66 
E: lieke.t.hart@hannn.eu

Hanneke Lestestuiver
Projectmedewerker Voeding en Leefomgeving

T: 050 800 32 66
E
hanneke.lestestuiver@hannn.eu

Sanne van de Kamp
Projectmedewerker

T: 050 800 32 66
E: sanne.vd.kamp@hannn.eu

Marijke Haitel
Projectmedewerker Meer Gezonde Jaren

T: 050 800 32 66
E: marijke.haitel@hannn.eu